Makrome Baykuş Duvar Süsü

20.07.2021
93
Makrome Baykuş Duvar Süsü

Makrome Baykuş Duvar Süsü

Makrome modellerinden duvarlarımızı süsleyecek çok güzel bir çalışmanın yapılışını hazırladık. Makrome baykuş duvar süsü. 2 değişik renk makrome ipi kullanarak yapacağız. Çok hoş bir çalışma olmuş. Eğer sizde gerçekleştirme dilerseniz birazdan ayrıntılı anlatımını videoda bulacağız. Makromelerle duvarlarımızı çok süslüyoruz. Örneğin çiçekli makrome duvar süsü beğeneceğiniz çalışmalardan. Makrome duvar süsü nasıl yapılır çoğu çalışma hazırladık. En güzellerinden biri biraz sonra bizlerle olacak. Çok beğendiğim çalışmalardan biriyse deniz kabuğu makrome duvar süsü yapılışı. Makrome yaprak yapımı ve deniz kabuklarının buluşmasıyla oluşmuş görkemli bir çalışma. Sizde gerçekleştirme dilerseniz linke tıklamanız yeterli. Makrome baykuş modellerinde 2 renk kullanıyorduk. İsterseniz tek renk de çalışabilirsiniz. Eğer hazırsanız yavaş yavaş yapılışına geçelim.

Makdomeden baykuş yapımı hazırladık. Kasnaklarla, taranabilir makrome ipiyle yapılmış çok güzel bir çalışma. Bildiğimiz makrome düğümleri kullanılıyor. Soğuk silikon, makas, kuru ağaç dalı, makrome ipi, ahşap düğme, 2 ufak kasnak, 1 büyük kasnak kullanacağız. Hem de oynar göze ve iğneye gereksinimiz olacak.

3 mm makrome ipi kullanıyoruz. İlk olarak koyu renkten 20 adet 150 cm uzunluğunda ip kesiyoruz. Ardından kulakları örmeye başlıyoruz. Bütün detaylar videoda.

Çok güzel gözüküyor değil mi. 3 mm kalınlığında 2 değişik renkte makrome ipi kullanarak baykuşumuzu görüyoruz. Makrome baykuş duvar süsü detayları alttaki videoda yer alıyor. Hadi beraber izleyelim sonra baykuşu örmeye başlayalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.