Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı

11.01.2021
2.187
Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Tığ İşi Bebek Yeleği Yapılışı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa bebek yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak ayrıntılı şekilde incelemesini rica ettiğim ve eminim ki bu örgüyü etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu Tığ İşi Bebek Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla nihalin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve evlilik arifesinde ki kızlarınız amacıyla de çeyizlik örgüler niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel bebek yeleğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı bebek yeleklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu İki Renkli Büzgülü Örgü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Nihalin örgü dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak hazırladıkları bu Tığ İşi Bebek Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Bebek Yeleği Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.