Kutu Teknik Kare Lif Modeli

06.06.2023
109
Kutu Teknik Kare Lif Modeli

Kutu Teknik Kare Lif Modeli

Boş vakitlarını lif örüp biriktirmekle, ve çeyiz hazırlıkları ile uğraşanlar amacıyla harika bir kutu teknik lif modeli anlatı ile karşınızdayız. İster renk renk yapıp satabilirsiniz, dilerseniz de kullanmak amacıyla örebilirsiniz.

Lifler, örgü dünyasının büyük bir hususmunu kaplar ve örgü ören biri kesinlikle 1 defa da olsa lif örmüştür. Yumuş yumuş lifleri bazılarımız kullanmayı sevsek de fazlası vakit bir kenarda kullanılmayı beklerler. Kullanmasak da kendimizi yeni bir lif örmeye başlarken bulabiliriz.olarak bugün sizlere anlatımını paylaştığımız lifi yapar iken 2 numara tığ ve 3 değişik renk lif ipi kullandık. Kutu teknik bu lifi örmeye yeni başladıysanız bile basit bir şekilde örebilirsiniz. Anlatım videosu örerken takıldığınız her noktada sizlere yardımcı olacaktır.

Sitemizde ve youtube kanalımızda buna benzer fazlası modeli ve anlatımını bulabilir , daha değişik husus ve alanlarda da verilere ulaşabilirsiniz. Örgü ve tığ işi modelleri , tunus işi anlatımları , kendinyap ve okul evveli bölümünde da fazlası içerik görebilirsiniz.

Videolarımızın ve içeriklerimizin devamlılığı amacıyla kanalımıza abone olmayı , sitemizden beğendiğiniz içerikleri sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin. Yeni videolarımızda görüşmek üzere hoşçakalın…

Kutu Teknik Kare Lif Modeli Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.