Papatya Havlu Kenarı Yapılışı

19.09.2022
108
Papatya Havlu Kenarı Yapılışı

Papatya Havlu Kenarı Yapılışı

Papatya görünümünde çok hoş bir havlu kenarı yapılışı hazırladık. Papatya havlu kenarı yapılışı. Sarı renkli papatyalar, pembe renkli papatyalar örerek havlu kenarını tamamlayabilirsiniz. Dantel örneklerini çeyizlik havlu kenarları modellerinde kullanmayı çok seviyoruz. Az sonra paylaşacağımız model ağır dantel havlu kenarı modellerinden. Motifli örüyoruz. Hatta bu modelde motifleri değişik yerlerde süsleme olarak da kullanabilirsiniz. Farklı iplerle de örebilirsiniz. Örgü iplerle, bebe yünleriyle örüp bebek battaniyelerini, bebek hırkalarını – yeleklerini süslemek amacıyla kullanabilirsiniz. Lif modellerini süslemek amacıyla kullanabilirsiniz.

Dantel havlu örneği renkli iplerle yapılıyor. Klasik dantel ipi ve renkli ip bir arada kullanılarak zarif havlu kenarı modelleri örülüyor. İsterseniz tekrar tek renk olarak örebilirsiniz. Çiçekli motiflerde simli ipler de kullanabilirsiniz. Havlu kenarı dantel modeli amacıyla anlatıma geçiyoruz. Bütün ayrıntılarıyla papatya havlu kenarı yapılışını öğrenelim.

Papatyalı, yapraklı dantel havlu kenarı anlatımı hazırladık. Türkçe videolu olarak hazırlanan anlatımı hepimiz çok rahat bir şekilde örebiliriz. Papatya motiflerimizi örüyoruz. Daha sonra alt zemini örüyoruz. Alt zemine hem çiçekleri hem de yaprakları monte ediyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.