RENKLİ YATIK ÇİÇEKLER TIĞ OYASI

19.02.2021
2.756
RENKLİ YATIK ÇİÇEKLER TIĞ OYASI

RENKLİ YATIK ÇİÇEKLER TIĞ OYASI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, benim de çok beğendiğim bu basit çiçekli tığ oyaları severlerin muhakkak ama muhakkak kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa vakitte bitirdikten sonra keyifle kullanabileceğiniz bu Kolay Renkli Yatık Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım
Tam manasıyla Oya Ve Dantel Dünyası Yeni türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve canlı renklerine en az benim kadar hayran olacağınız bu Çiçekli Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat kızlar.

Yakın bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Tığ Oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğenip tercih ettikleri bu Yeni Firkete İle Boncuklu Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Kolay Renkli Yatık Çiçekler Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla en samimi şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Renkli Yatık Çiçekler Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.