Küçük Prenseslere Salopet Tulum

Küçük Prenseslere Salopet Tulum

Küçük Prenseslere Salopet Tulum

 

Örgünün her cinsini severiz. Çeyizlik örgüler, erişkin yelek modelleri ya da lifler… Örgü örmeyi sevenler amacıyla ne ördüğü fazlalıkla fark etmez. Ancak küçücük bebekler amacıyla küçücük boyutlardaki kıyafetlerin hepimizdeki yeri ayrıdır.

Kız bebekler amacıyla birbirinden güzel örgü modelleri bulabiliriz. Bugüne kadar sitemize değişik değişik pek çok bebek örgüsü anlatımları ekledik. Bugün de bir yenisini daha ekleyeceğiz.
Nila Baby&Knits Bebek Örgüleri Youtube Kanalı anlatımı ile haroşa örgü ile bebek salopet tulum modelini beğeninize sunuyoruz. Minik bir işleme ile süslediğimiz bu tulumu çok basit örüp, severek bebeğinize giydireceğinizi düşünüyoruz.

Anlatım videosunda sarfedilen ölçüleri kullanarak 1, 1,5 yaşa ideal boyutlarda tulum elde edebilirsiniz. Kullandığınız ip ve şiş boyutlarındaki değişiklıkler, ellerinizin ayarı örgünüzün boyutunda değişiklık olmasına sebep olabilir.

İp ve şiş numarası verileri anlatım videosunda ayrıntılı bir şekilde verilmiştir. Merak ettiğiniz her ayrıntıya anlatım videosundan ulaşabilirsiniz.

canimanne.com gövde tablosundan yardım alarak yeleğinizi dilediğiniz boyutlara uyarlayıp örebilirsiniz.

Nila Baby&Knits Bebek Örgüleri Youtube Kanalına anlatımı ve güzel modeli amacıyla teşekkür ediyoruz. Bunun gibi model ve anlatımların devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin.

Küçük Prenseslere Salopet Tulum Yapılışı Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.