İKİ ŞİŞ BEBEK PATİK ÖRGÜSÜ

11.02.2021
2.038
İKİ ŞİŞ BEBEK PATİK ÖRGÜSÜ

İKİ ŞİŞ BEBEK PATİK ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa bebek yelek modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de hoş gelen bu İki Şiş Bebek Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz.

Tam manasıyla gülümseten marifetler örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde gelin çeyizi örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu yeni patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir patik modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok ama çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu İki Şiş İle Bebek Patiğina bakmadan geçmeyin derim.

Gülümseten marifetler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu İki Şiş Bebek Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş Bebek Patik Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.