KOLAY VE GÜZEL TIĞ OYASI

14.04.2021
497
KOLAY VE GÜZEL TIĞ OYASI

KOLAY VE GÜZEL TIĞ OYASI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa tığ oyası örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benimde gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu basit ve güzel tığ oyası modelini sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sunanın oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz canlı renkler ile dilerseniz de evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel tığ oyasını umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni tığ oyalarından olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Güzel Çıtı Pıtı Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sunayla el işleri Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu basit ve güzel tığ oyası nasıl yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Ve Güzel Tığ Oyası Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.