KOLAY SAÇAKLI BEBEK BOT PATİK

13.01.2021
1.152
KOLAY SAÇAKLI BEBEK BOT PATİK

KOLAY SAÇAKLI BEBEK BOT PATİK

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa çok basit tığ işi bebek bot patikleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik bebek örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İle Kolay Saçaklı Bebek Patik Bot Yapılışını sitemize ekliyoruz bayanlar.

Tam manasıyla Örgü Aşkı Yeni türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz ipler ile e ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Bebek Bot Patik Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Basit Bebek Bot Patiklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş İle Kolay Bebek Bot Patik Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Tığ İle Kolay Saçaklı Bebek Patik Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İle Kolay Saçaklı Bebek Bot Patik Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.