YENİ LİF ÖRGÜSÜ YAPIMI

11.01.2021
1.362
YENİ LİF ÖRGÜSÜ YAPIMI

YENİ LİF ÖRGÜSÜ YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa lif modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki kısa sürede ördüğünüzden sonra banyonuza renk katacak olan bu 2021 Yeni Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sibelin liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde gelin çeyizi çeşitlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu güzel lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı örgü liflerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu Yepyeni Lif Örneği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri Yeni Lif Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Yeni Lif Örgüsü Videosu

https://youtu.be/6MphJBs9Yo0

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.