Kız Çocuklar İçin Örgü Takım Yapılışı

13.09.2020
797
Kız Çocuklar İçin Örgü Takım Yapılışı

DEĞİŞİK MODELLER İLE ÇOCUK ŞAPKA YAPILIŞI

Sevgılı orgu sevenler bugün sizlere çocuklar amacıyla aksesuar şapka modelı ve anlatimi sizlerle paylaşmak istedim.

Çocukların en sevdiği aksesuarlardan biri şapka diye düşünüyorum.

Sevgili anneler çocuklar her vakit ilgi çeksin isterler ve biz onlara farklı örgülerle süslemeye ne dersiniz?

Ben bugün çocuklarımız amacıyla farklı ve yaz kullanacakları şapka modeler size sunayım istedim ve çocuklarımız yaz sıcağında serin serin dolaşsınlar diye siz annelere düşünce hedefli paylaşmak istedim.

Her vakit bahsettiğim gibi bugünde konuşmak istiyorum ki sizlerde fikriniz olsun ben bu modellerde kağıt ipi olur,penye ipi,dantel ip,bebe yün ,vs iplerden yapabilirsiniz .

sevgili örgü sevenler bundan sonra bugünümüzde o kadar alternatif var ki iplerde istediğimiz cinsten ip var sizler yeter ki yapın ben her vakit modellerde anlatımlar da paylaşıyorum şayet bilmeyen arkadaşlar olursa ve gerçekleştirme isterse diye yenı öğrenenlerde yapsin isterim.

Arkadaşlar her vakit farklı modeller bulabilir yene görsellerde paylaştığımı unutmamalısınız her vakit farklılığı severim sizlerde öyle düşündüğünüzü düşünüyorum .

şapka yapar iken her vakit evvelce tepeden başlandığını soylemek istedim ,bir de şunu bilin ki üzerine motıf her vakit gösterişli oluyor ,ama motifler sıkı iğne ile yapinca sert dürür ve daha güzel olur.

Arkadaşlar sayıları vermıyorum diye hatalı anlamayın bilmiyor değilim ama sizlerin hangi model ,hangi iple yapacağınızı bilmediğim amacıyla sayı vermem doğru görmüyorum ben örgüyu çok sevdiğim amacıyla sayfamda sizlerle de paylaşmak düşünce vermek amacıyla burdayım şayet anlatımlarda anlamadın yada ipin var sayı ne kadar diye benden yardim dilerseniz yardımcı olurum

Sevgili okurlar umarım bu deryalifıkırler.com da model beğenir yapacak kadar anlatım la yardımcı olabilmişimdir yapacak olan arkadaşlara basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.