Balık Sırtı Modeli Patik

23.10.2020
2.848
Balık Sırtı Modeli Patik

BALIK SIRTI MODELİ PATİK YAPIMI

Günleriniz huzur ve sevinç dolsun hanımlar. Rabbim huzurunuzu her vakit daim eylesin. Çok farklı ve güzel patik modelleri yapılıyor, 2019 patik modelleri arasında konumunu alacak, Balık Sırtı Modeli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle çok farklı ve güzel görünüyor, tığ işi biliyorsanız bu modeli sizler de yapabilirsiniz, çeyizlik olarak da yapılabilir.

Patik modelimiz Ören Hanım 2019 Patik Modelleri ortamında konumunu almış, Balık Sırtı Modeli Patik Yapımında iki renk ip kullanılmış, 38- 39 numara ayağa olacak büyüklükte yapılmış, tığ olarak 5 numara 1,5 milim tığ kullanılmış, küt burun olarak başlanmış, dileyenler yuvarlak burun olarak da başlayabilir, her şekilde çok güzel olacaktır. Sizler zevkinize göre renkleri kombinleyerek bu modeli yapabilirsiniz, şuandan yapacak olanlara basit gelsin, huzur dolu güzel vakitlarda kullanmanız dileğiyle.

Daha eskiden sizlerle paylaştığım 2019 Patik Modelleri arasında yer alan, 3D Çilek Tarlası Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.