KESİŞEN YOLLAR YELEK

26.11.2020
1.445
KESİŞEN YOLLAR YELEK

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa şiş örgü yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanacağınız bu Kesişen Yollar Yelek Örgü Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Canselin Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister sevdikleriniz amacıyla dilerseniz de çeyizlik niyetine örüp saklayabileceğiniz bu değişik örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir beğenilen örgü modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yıldız Yağmuru Yelek Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu Kesişen Yollar Yelek Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.