KEDİ İŞLEMELİ TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ

22.01.2021
1.887
KEDİ İŞLEMELİ TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ

KEDİ İŞLEMELİ TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlaaar, bütün samimiliği ve tecrübem ile diyorum ki kızlar birazdan göreceğiniz bu kedi figürlü bebek yeleği modellerinden olan ve ördükten sonra yalnızca sizlerin değil etrafınızda görenlerinden fazlasıyla ilgisini çekip seveceğini ön görü ettiğim bu Kedi İşlemeli Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımını derhal şimdi paylaşıyorum.

Youtube Örgü Kanallarının en büyük dev isimlerinden olan ve benimde özenle takip ettiğim sevgili Canım Anne çalışanlarının güzelce anlattığı bu Desenli Bebek Yeleği Örneğini zevkle örmeniz dileğiyle meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemize eklediğimiz başka bir Yeni Tığ İşi Bebek Yeleği Modellerinden olan ve yoğun ilgi gören bu Tığ İşi Bebek Hırkası Yapılışı linkline tıklamanızı bütün içtenliğimle tavsiye ediyorum.

Canım Anne Youtube Kanalına Kedi İşlemeli Tığ İşi Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu meydana getirdiği amacıyla başarılarının devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Kedi İşlemeli Tığ İşi Bebek Yeleği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.