Haroşe Bebek Hırka Yapımı

06.03.2021
1.485
Haroşe Bebek Hırka Yapımı

Haroşe Bebek Hırka Yapımı

Sonsuzluk düğmeli haroşe bebek hırka yapımı düğme ayrıntıyı gerektiğince güzel olan bebek hırka modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı haroşa yöntemi ile örülmüş yakadan başlayan ve gerektiğince basit olan hırka modelidir. Düğme detayları modelin görselliğini gerektiğince arttırmaktadır.

Bebek örgülerinde hırka modelleri gerektiğince sık örülen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Neredeyse dört mevsim sarfedilen hırkalar olmazsa olamaz örgü kıyafetleri arasında yer almaktadır. Yeni model, değişik hırka modelleri her vakit aranmaktadır. Sitemizde hırka modellerini bulabilirsiniz.

Sonsuzluk düğmeli haroşe bebek hırka yapımı
1,5 ve 3 yaş amacıyla uyumludur.

2 Renk ip kullanımı

3,5 Numara şiş

Tığ

Dikiş iğnesi

Boncuk elyaf

Yapılışı: 60 İlmek atarak başlayalım, 11 ilmek örüp 1 arttırma yapalım, iki ilmek düz örgü örelim ve bir arttırma 7 ilmek kol amacıyla örelim 1 arttırma iki düz örgü 1 arttırma 16 ilmek arka amacıyla örelim, yine ajur yapalım düz ilmek ve kol amacıyla 7 ilmek yine arttırma prosedürü 2 düz ilmek örüp 11 ilmek ön amacıyla örelim. Haroşa yöntemi ile örelim, artırma ve ajur modelini örerek devam edelim.

Aynı mantıkla örerek 25 ajur imkan kadar örelim.

Ön kısım amacıyla 38 ilmek

Kol amacıyla 57 ilmek

Arka kısımda 70 ilmek var.

Kol ayrıntıyını örerek devam ediyoruz. İlk olarak kolları örüyoruz. Sonra arka ve ön kısımları örerek devam ediyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek hırkası, şiş örgü hırka, hırka modelleri örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.