Hırka Motifli Nasıl Yapılır?

12.03.2021
968
Hırka Motifli Nasıl Yapılır?

Hırka Motifli Nasıl Yapılır?

Kadınlar gerçekleştirdikleri kombinelere ve seçtikleri parçalara gerektiğince ehemmiyet vermektedir. Hazır olarak alınabilecek çoğu kıyafet bulunsa da kadınlar amacıyla örgü parçalar yaz, kış vazgeçilmezdir. Eskiden şu zamana kadar kadar gelmiş olan çoğu model ve örnek olarak yanı sora her geride bıraktığımız gün yeni model ve misaller ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeninin birleşip, bütünleşmesi ile meydana şık ve orjinal modeller çıkmaktadır.

Örgüden oluşturulan parçalar gerektiğince çokdır. Örgü hırkalar, yelekler, kazaklar, şallar, patikler, pançolar ve daha nice ürün detaylılığı mevcuttur. Kadınların bahar ve kış aylarında kombinelerine renk katan örgü hırka modelleri gerektiğince çeşitlidir. Bunlardan biri de son vakitlerde ilgi çeken ve kadınlar doğrulusunda sık sık tercih edilmeye başlayan renkli motiften meydana gelen hırkalar olmaktadır

Motiflerin birleştirilmesi ile elde edilen bir hırka çeşididir. Motiflerin hepsini aynı renk örebileceğiniz gibi aynı vakitte aniden çok renkte de örerek şık modeller elde edebilirsiniz. Fakat örnek olarakin aslı motiflerin aniden çok iplik ile örülüp, birleştirilmesi ile oluşmaktadır. Motifler ilk olarak istenilen renklerde tek tek örülür ve lüzumlu olan sayı kadar örüldüğünde ise motifler birleştirilerek hırka durumuna dönüştürebilirsiniz. Renk seçimini kendi zevkinize ve isteğinize göre ayarlayabilirsiniz fakat iplerin kaliteli, pamuklu ve yumUşak dokulu olmasına ilgi etmelisiniz. Bu şık ve gerektiğince da değişik hırkayı kış ve bahar aylarında kolaylıkla kombinlerinizde kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.