Keçe Paspas Yapımı

12.09.2020
3.383
Keçe Paspas Yapımı

Keçe Toplardan Paspas Nasıl Yapılır?

Şahane bir çalışma daha hazırladık. Bu paspası yapması gerektiğince keyifli. Yaparken çok keyif alacağınız biran evvelce bitirip kullanmak isteyeceğiniz bir çalışma. Keçe toplardan paspas nasıl yapılır sizlere bütün aşamaları ile hazırladık. Yün keçe top yapımını hazır olarak da alabilir ya da evde dilediğiniz renklerde yün keçelerle ıslatarak ve sabun kullanarak top durumuna getirebilirsiniz. Keçe topları yalnızca paspas yapımında değil çoğu çalışmada kullanabilirsiniz. Örneğin keçe bardak altlığı yapımında, el yapımı amerikan servis modellerinde, keçe runner modellerinde, keçe kolye yapımında, keçe kapı süsü yapımında, keçe gökkuşağı yapımında kullanabilirsiniz. Aklıma gelen projeler bunlar. Sizinde aklınıza gelen fikirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz. Keçeleri çoğu yerde kullanabilirsiniz. Minik keçe toplar yaparak balonlar yapabilirsiniz ve amigurumilerde kullanabilirsiniz. Yün keçelerden çalışmalar, süsler, broşlar yapabilirsiniz. Yün keçe ile neler yapılır, paspas nasıl yapılır başlıyoruz. Hazır mısınız?

Keçe Paspas Yapımı

Paspas yapımında kullanacağımız malzemeleri çoğu yerde bulabilirsiniz. Tuhafiyelerde, yapı marketlerde, nette satışları mevcut. Yün keçeler alıp top durumuna getirmeyi çocuklarınızla beraber yapabilirsiniz. Keçe toplar, iğne, iplik, makas kullanacağız. Birçok renk düzeninde yapabilirsiniz paspasları. Gökkuşağı renklerinde, soft renklerde yapabilirsiniz. Hatta belki şablonlara ideal işlemeler yaparak desenler verebilirsiniz.

Keçe toplarımız hazır. İğnemize ipliğimizi geçirdik ve başladık resimlerdeki gibi topları birbirine dikmeye. Paspas oluşmaya başladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.