İNCİLİ PAPATYA YAPILIŞI VİDEOLU

26.10.2021
86
İNCİLİ PAPATYA YAPILIŞI VİDEOLU

İNCİLİ PAPATYA YAPILIŞI VİDEOLU

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa tığ ile papatya örnekleri tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki sizlerin de gördüğü ilk andan itibaren derhal gerçekleştirme isteyeceğiniz bu İncili Papatya Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Yeni Ören Hanım türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o incili süslerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Örgü Papatya Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat kızlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Tığ İşi Çiçek Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Tığ İşi Boncuklu Örgü Çiçek Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu İncili Papatya Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı gönderiyoruz.

İncili Papatya Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.