Kartondan Hasır Sepet Yapımı

25.09.2022
631
Kartondan Hasır Sepet Yapımı

Kartondan Hasır Sepet Yapımı

Çöpe attığımız kartonlardan, çuval bezlerinden görkemli bir sepet yapıyoruz. Ev dekorasyonunda dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Çiçek sepeti olarak kullanabilirsiniz. Havluluk olarak kullanabilirsiniz. Ekmek sepeti modelleri olarak kullanabilirsiniz. Dekoratif sepet modelleri çok hedefli olarak kullanacağınız misallerden. Hasır ip, inciler, karton kutu ve yapıştırıcıyla görkemli bir ürün yapıyoruz. Kendin yap projeleriyle ilgilenenlerin çok beğeneceği modellerden.

Çuval bezini çoğu dekoratif ürün yapımında kullanıyoruz. Kaplama malzemesi olarak da kullanıyoruz. Çuval bezinden runner modelleri gibi ana parça olarak da kullanıyoruz. Çantalar yapıyoruz. Örneğin çanta olarak numune dilerseniz çuval kumaşından çanta yapımı ilginizi çekebilir. Biblo gibi süsler gerçekleştirme dilerseniz çuval bezi hasır ipten biblo melek yapımı ilginizi çekebilir. Çuval bezi ile yapılmış misaller arasında çiçekler, güller de yer alıyor. Örneğin ilk paylaştığımız andan itibaren çok sevilen ve çoğu çalışmada sarfedilen vintage çiçek yapılışı ya da dıy çuval bezinden top çiçek yapılışına bir göz atabilirsiniz. Az evvelce saydığımız modeller arasına ekleyeceğimiz kartondan hasır sepet yapımını inceleyelim.

İnciler, hasır ipler ve kartonla yaptığımız telkari gibi duran görkemli bir sepet. Evinizin çoğu bölümünde kullanabileceğiniz dekoratif bir ürün. Ve bu ürünü kendimiz yapıyoruz. Çevremizden basitçe bulacağımız malzemelerden meydana gelen sepet ismim ismim videoda.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.