Çatal Örgü Modeli Bebek Yeleği

12.03.2021
2.120
Çatal Örgü Modeli Bebek Yeleği

Çatal Örgü Modeli Bebek Yeleği

Çatal örgü modeli bebek yeleği yapımı tığ işi basit kız ve erkek bebek yeleği modeli değişik renk ip seçimi ile yapabileceğiniz örgü yelek modelidir. Detaylı video anlatımlı bebek yeleği öğrenmek isteyen arkadaşlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi örgü yelek modellerini basit örülen modeller arasında yer almaktadır. Yelek modelleri bebeklerin en çok kullandığı örgü modelleri arasında yer alan kıyafetleridir. Birçok modeli tespit edilen yelek modelleri annelerin el emeğinden vazgeçemeyip tercih ettiği yelek modelleri sitemizde sayısızca video anlatımı mevcuttur. Tunus işi, işlemeli yelek örneği, şiş örgü, tığ işi örneklerinin yer aldığı bebek yelek modellerimiz sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Çatal örgü modeli bebek yeleği yapımı
9 Ay ve 2 yaş arası yaş amacıyla uygundur.

2 Renk ip kullanımı

İp ve elinize yatkın tığ seçimi

5 Adet düğme

Yapılışı: İlk olarak 90 zincir çekelim, ön kısım amacıyla 15 sağ 15 sol ön, arka 30, kol içersinde 10 sağ 10 sol kol, trabzan yaparak başlayalım. Ara ayırma evresinde bir zincir çekip ayını noktaya batıp ön, arka ve kol roba bölümünü ayarlamış olacağız. Trabzan yöntemi ile devam edeceğiz arttırma uygulayarak toplamda on sıra örüyoruz. İstediğiniz boyutta ayarlayabilirsiniz. Devamında kol bölümünü birleştirip arttırma yapmadan trabzan devam edelim. Model kurulumu devam edecek on üç sıra model uygulanmış, model 4 + 4 katlarından oluşmaktadır. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü yelek modelleri, bebek yelek modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.