ÖRGÜ HIRKA YAPIMI

23.02.2021
1.106
ÖRGÜ HIRKA YAPIMI

ÖRGÜ HIRKA YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Örgü Hırka Örneğini sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tam manasıyla örgü dizayn türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de şık gelen bu yeni hırka modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı hırka örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tunus İşi Anne Örgü Yelekna bakmadan geçmeyin derim.

Örgü dizayn Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Örgü Hırka Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Örgü Hırka Modeli Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.