İKİ ŞİŞ İLE BONCUK PATİK ÖRGÜ

02.03.2021
1.094
İKİ ŞİŞ İLE BONCUK PATİK ÖRGÜ

İKİ ŞİŞ İLE BONCUK PATİK ÖRGÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa patik örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle dile getirdikleri ve son vakitlerde gelin çeyizi örgülerinden göze de çok şık gelen bu İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla maviden patik örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz evde çoğalan ipleriniz ile ya da kendi sevip alacağınız ipler ile tercih edebileceğiniz bu yeni patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı patik örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Pullu Babet Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Maviden Örgüler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu İki Şiş İle Boncuk Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsü Videosu

https://youtu.be/LCwKHwt7FmE

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.