Tek Şiş Örgü Telefon Çantası

25.07.2022
752
Tek Şiş Örgü Telefon Çantası

Tek Şiş Örgü Telefon Çantası

İp, tığ ve şişlerle yapabileceklerimizin sınırı çok geniştir. Hayal gücümüzü kullanarak dümdüz iplerle çoğu görkemli ürün meydana çıkarırız. İnsanlık da varoluşundan bu yana geliştirmeye meyillidir. Kendi kıyafetinden kullandığı nerdeyse her ürünü değişik ham maddelerle kendisi üretebilir. İnsanların taleplerine ve gereksinimlerine göre de pamuktan iplik üretimi de artmıştır.

Evinizde otururken yapıp kullanabileceğiniz değişik bir ürün ile karşınızdayız bugün. İpimiz ve tığlarımızı bu sefer çok rastlanmayan bir şey amacıyla elimize alacağız.

Çağın değişmesiyle bundan sonra günün her saati yanlarımızda bulundurmamız gereken telefonlarımız amacıyla şiş kullanarak oluşturulan bir çanta modelinin anlatımını paylaşıyoruz sizlerle. Tek Patik Tek Örgü youtube kanalının anlatımı ile yapacağımız telefon çantasının yapımında tek şiş kullanacağız.

Yapacağımız telefon çantası iki parça durumunda örülmektedir. isterseniz parçaların boy ve enini değiştirerek normal askılı çanta olarak da kullanabilirsiniz.

Güzel anlatımından ötürü Tek Patik Tek Örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz. Çantanın yapılışını ve tüm detayları öğrenmek amacıyla aşağıya koyacağımız videoyu inceleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.