İKİ ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI

17.01.2021
2.274
İKİ ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI

İKİ ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI

Mutlu ve güzel günler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim tüm güzellikleri sizler amacıyla nasip eylesin. Yeni iğne oyası modelleri yapılmaya devam ediliyor, iğne oyası modelleri ortamında konumunu alacak, İki Çiçekli İğne Oyası Yapımını sizlerle paylaşıyorum, yalın ve güzel bir model olmuş, dileyenler çeyizlik olarak yapabilir.

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller İğne Oyası Modelleri arasında konumunu almış, İki Çiçekli İğne Oyası Yapımında değişik renkler kullanılmış, sizler de isterseniz tek renk yazmalara değişik renklerde yapabilirsiniz ya da desenli yazmalara amacıyladeki renklere uyacak şekilde yapabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, isterseniz bu modeli mutfak havlusu kenarlarına da yaparak kullanabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha eskiden paylaştığım İğne Oyası Modelleri arasında yer alan, Vişneli Çiçek İğne Oyası Yapımına da bir göz atın derim.

Marifetli Eller Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu İki Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.