İşlemeli Bebek Yeleği Yapımı

21.05.2020
3.703
İşlemeli Bebek Yeleği Yapımı

İşlemeli Bebek Yeleği Yapımı
Merhaba arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz .Videoda kullandığım malzemeleri aşağıdan bulabilirsiniz.Benim yaptığım yelek 1 yaş için uygundur .Herhangi bir sorunuz varsa yorumlar kısmından yazabilirsiniz.Kolaylıklar dilerim,
Yeleğin görüntüsü şık olması sizi yanıltmasın örmesi çok kolay bir model. Düzgünce takip edin yazılanları rahatlıkla yaparsınız. ilk başta tedirginlikle bükülecek mi eğri mi olacak fian diye düşünüyorsunuz ama sonra model ortaya çıktıkca şekillendikçe bebek yeleği yapılışı daha kolay gelecek size.
Son olarak, modellerimizin üzerinde, iplik iplik oluşan kısımları sıkıştırıp kurdelelerini geçiriyoruz. Düzgün durması için kurdeleleri arka kısımlarından dikebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak her bir kurdelenin üzerine birer tane inci dikebilirsiniz.
Bebek yeleği Modeli Yapımı
Tam manasıyla Şeyma’nın-Örgü-Modelleri çalışanlarının tekrar her vakit ki gibi titizlikle derlediği ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren size sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Yeni Bebek yeleği Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz, ellerinize sıhhat kızlar.
Kısa bir vakit evvelce sitemize eklediğimiz başka bir Bebek yeleği Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğenip tercih ettikleri bu Bebek yeleği Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.