Hello Kitty Yelek Yapımı (6-12 ay)

16.11.2020
1.243
Hello Kitty Yelek Yapımı (6-12 ay)

Hello Kitty Yelek Yapımı (6-12 ay)

Yandan düğmeli dikişsiz hello kitty yelek yapımı kız bebek yeleklerinin en çok tercih eden modelleri arasında yer alan bir yelek modelidir. Sizlerin beğenisini beklemektedir.

Güzel ve basit yelek modeli arayan arkadaşlarımız amacıyla dikişsiz basit ve şık olan bebek yeleği modeli yapılışı video anlatımlı olarak yapabileceğiniz bir yelek örneğidir.

Yandan düğmeli olması daha kullanımı basit olduğunu düşündüğüm bir modeldir. Sizlerinde tercihi yandan düğmeli bebek yelekleri ise bu modelimizi yapabilirsiniz.

Yandan düğmeli dikişsiz olması bir o kadarda iyi olduğunu düşünüyorum. Bazı arkadaşlarımız dikiş bölümünü sevmeye biliyor. Yelek modelimiz dikişsiz düğmeli tek parça örüp bitiriyoruz. Öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek rahatlıkla yapabileceğiniz bir modeldir. Tekrar güzel örgü modellerinde beraber olma dileğiyle hoşçakalın.

Yandan Düğmeli Dikişsiz Hello Kitty Yelek Yapımı
6 Ve 12 ay bebekler amacıyla uygundur.

3,5 Numara misinalı şiş tercih edilmiştir.

Nako elit baby 6936 numaralı ip tercih edilmiştir.

Düğme kulanımı

75 İlmek atarak başlanan bir modeldir. Yaka amacıyla haraşo örüyoruz. Toplamda 4 sıra haroşa örülmektedir. 4 cü sırada ilik açıyoruz. İlikler sol yan doğrultuda tercih edilmiştir.

Modelimizde 4 fark yapılmaktadır. 7 İlmek yan pat amacıyla ayırıp, kol amacıyla şişe bir kez dolayıp 12 ilmek kol amacıyla düz örgü örelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.