Haşhaş Çiçeği İğne Oyası Yapımı

28.11.2020
1.268
Haşhaş Çiçeği İğne Oyası Yapımı

 Haşhaş Çiçeği İğne Oyası Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa başörtü iğne oyası modelleri 2019 tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki o canlı renklerine en az benim kadar hayran kalacağınıza emin olduğum bu Başörtü Ucu Haşhaş Çiçeği İğne Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Oya Sepetim İğne Oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu Haşhaş Çiçekli İğne Oyası Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden keyifle işleyebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir 2019 Yeni İğne Oyası Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Mısır Modeli İğne Oyası Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Sepetim Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Başörtü Ucu Haşhaş Çiçeği İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Başörtü Ucu Haşhaş Çiçeği İğne Oyası Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.