Haraşo Kolay Örgü Süveter

23.09.2022
946
Haraşo Kolay Örgü Süveter

Haraşo Kolay Örgü Süveter

Yetişkin bayanlar amacıyla genç kızlar amacıyla çok şık örgü süveter modellerinden bir tanım hazırladık. Haraşo basit örgü süveter yapılışı. Rengiyle modeliyle çok hoş bir örnek. Üstelik örmesi de basit. Yabancı örgü modellerinden bir anlatım. Biraz şiş örgü modellerini örmeyi biliyorsanız videodan takip ederek basitlıkla örebilirsiniz. Mor renkle örülmüş süveter görünümüyle çok şık çok spor duruyor. Boğazlı süveter tam kış aylarına ideal sizi sıcacık tutacak.

Bugüne kadar basit zor çoğu el örgüsü modellerinden bahsettik. Örgü modellerimiz arasında bayan süveterleri, çocuk süveterleri de yer alıyor. Örneğin motifli örgülerle en güzel süveterleri ördük. En güzelinin tanımine ise motifli süveter modellerinden ulaşabilirsiniz. Yine şiş örgüden çıtı pıtı duran örneklerle süveterler ördük. Tarifine ise kapşonlu pirinç örgü süveter yapılışından ulaşabilirsiniz. Baklava dilimi örgü süveter yapılışı ise tığ işi baklava dilimi motiflerle ördüğümüz basit örgü süveter modellerinden. İlmek adetlerini ayarlayarak her yaşa basitlıkla uyarlayarak öreceğimiz süveterin yapılışına geçelim.

Birçok kıyafetinizle kombinleyeceğiniz örgü süveter anlatımı hazırladık. Süveterimizde haraşo örneğini kullanıyoruz. Ön sırada ve arka sırada düz olarak ördüğümüz mükemmel bir model. Hem örmesi basit hem de duruşu çok güzel örgülerden. Bebek örgülerinde, erişkin örgülerinde de çok güzel duruyor. Erkek, bayan herkese örülebilecek nadide örneklerden.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.