GÜZEL ÜÇ BOYUTLU TIĞ OYASI

13.03.2021
1.714
GÜZEL ÜÇ BOYUTLU TIĞ OYASI

GÜZEL ÜÇ BOYUTLU TIĞ OYASI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa tığ oyası örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve eminim ki etrafınızda görenlerinde hayran kalıp gözlerini alamayacakları bu Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla oya ve dantel dünyası oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı oya modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Değişik Yeni Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Oya ve dantel dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güzel Üç Boyutlu Tığ Oyası Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.