Hızlı İlerleyen Kolay Şiş Örgü

31.08.2022
612
Hızlı İlerleyen Kolay Şiş Örgü

Hızlı İlerleyen Kolay Şiş Örgü

Şiş örgü örneklerinden hem süratli gelişen hem de basit bir modelin yapılışını hazırladık. Birçok çeşitte iple çoğu örgü modelinde kullanabiliriz. Örgü yelek modellerinde, yazlık örgü modellerinde, bebek battaniyesinde, örgü şal modellerinde kullanabiliriz. El örgü hırka modellerinde kullanabiliriz. Hızlı ilerlediği amacıyla çok çabuk örgümüzü bitecektir. Şişle ördüğümüz örgü modelini evvelce az ilmekle başlayıp modeli iyice kavradıktan sonra asıl örgümüzün ilmek sayıları ile başlayabiliriz. Biraz ajurlu örgü modellerinden, basit örgü modellerinden bahsedelim. Daha sonra yeni modelimizin yapılışına geçelim.

Kolay örgü şiş örneği anlatımlı modeli çeyizlik yelek modellerinde, anne yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Yünlü ipler, alize ipler tercih edebilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar amacıyla basit örgü modeli herkezin bildiği çıtı pıtı örgü modellerinden. Pirinç örgü modeli. Her şeye çok yakışıyor. Şişle basit örgü modelleri amacıyla derhal anlatıma geçelim. Bakalım süratli gelişen basit şiş örgü modeli nasıl örülüyormuş.

Hem ajurlu hem şiş hem de çok basit. Birçok örgü modelinde kullanacağımız mükemmel bir model. Birazdan Türkçe videolu olarak ismim ismim nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Ardından ise dilediğimiz modelimizi örerken süratli gelişen basit şiş örgü modelini kullanacağız

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.