GÜZEL TAKIM LİF ÖRGÜSÜ

27.01.2021
1.177
GÜZEL TAKIM LİF ÖRGÜSÜ

GÜZEL TAKIM LİF ÖRGÜSÜ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa lif modelleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa vakitte ördüğünüzden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Güzel Takım Lif Örgüsünü sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tam manasıyla ören hanım liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde da çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu grup lif örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, şuandan ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı lif örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Anlatımlı Lif Örgüsüna bakın lütfen.

Ören Hanım Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Güzel Takım Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güzel Takım Lif Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.