İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı

30.08.2022
1.544
İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı

İki Şişle Kolay Örgü Modeli Yapılışı

Şiş örgü modellerinden tekrar çoğu modelin yapılışında kullanacağımız bir numune hazırladık. Kolay ajurlu örgü modellerinden. Modelden örgü süveter modelleri, örgü çorap modelleri, örgü hırka modelleri, bebek örgüleri gibi örgüler örebilirsiniz. Alize iplerle çeyizlik yelek modellerinde kullanabiliriz. İki şişle basit örgü modeli yapılışı kordon iplerle, penye iplerle ya da makrome ipleriyle örgü puf modellerinde de kullanabilirsiniz. Dikdörtgen bir parça örüp uç kısımlarından birleştirerek pufa çevirebilirsiniz. Örgü modellerinde biraz hayal gücümüzü kullanarak beğendiğimiz bütün modellerde ip değişiklileri, şiş farkılıkları yaparak çoğu örgüde kullanabiliriz. Örneğin biraz düşünerek az sonra paylaşacağımız modelden puf örebiliriz dedik. Sizce diğer neler örebiliriz. Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Kolay şiş örgü modelleri anlatımlı numune üstü örgü altı kumaş elbise modellerinde de kullanılabilir. Örneğin örgü roba modelleri yapıp alt kısımda düz örgü ile tamamlayarak kullanabiliriz. Erkek bebek örgü modellerinde kullanabiliriz. Erkek bebek hırka modelleri yapabiliriz. Bebek battaniyesi olarak kullanabiliriz. Kolay şiş örgü önekleri anlatımlı modelin tarifine geçelim. Güzel, zarif iki şişle basit örgü modeli yapılışını öğrenelim.
Küçük yaprakları andıran güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Çok hedefli bir model ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Kazaklar, hırkalar, yazlık örgüler, yelekler, battaniyeler, şallar… Her şey örebilirsiniz. İki şişle basit örgü modeli yapılışının ön yüzünden ve arka yüzünden nasıl durduğuna bir bakalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.