Tunus İşi Patik Yapımı

24.11.2021
623
Tunus İşi Patik Yapımı

Tunus İşi Patik Yapımı

Tunus işi örgü modellerinden mükemmel bir model yapılışıyla devam ediyoruz. Tunus işi patik yapımı. Üzerini örgü çiçek modelleri, örgü püsküllerle süsleyeceğimiz bir tarif. Tavşan kürk, tavşan ponpon ya da broşlarla da süsleme yapabilirsiniz. Örgü patik modellerinin anlatımı videoda detaylarıyla anlatılmakta. Dilediğiniz renklerle örüp istediğiniz şekillerde süsleyebilirsiniz. İnciler dikebilirsiniz kıyı kısımlarına. Tunus işi patik yapılışı patik ipleriyle, nako pırlanta iple, akrilik iplerle örebilirsiniz. Tunus işi patik modelleri ve yapılışını örerken isterseniz çiçeklerden, sevdiğiniz şekillerden uygulamalar yapabilirsiniz. El nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Kolay tunus işi patik modelleri severek öreceğiniz, farklı şekillerin uyarlamasını gerçekleştireceğiniz örneklerden. Şimdi detaylarıyla tunus işi patik yapımına geçelim.

Gri renkle örülmüş üzeri broşlu ponponla süslenmiş harika bir patik. Çeyizlik patik modelleri olarak örebilirsiniz. Çok gösterişli bir model. Patiği ördüğümüz kısım kolay. Yaptığımız süslemelerle patiği çok gösterişli duruma çevirebiliriz.

Tunus işi patik anlatımlı modelde evvelce üst alanı örüyoruz. Daha sonra taban alanı örmeye başlıyoruz. Detaylar videoda. Aynı şekilde patiği örüp hayal gücümüzü kullanarak dilediğimiz gibi süsleyebiliriz. Tunus işi patik yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Sade ve göz alıcı. Hadi tunus işi patik nasıl örülüyor izleyelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.