DİKENLİ TELLER YELEK ÖRGÜSÜ

11.01.2021
805
DİKENLİ TELLER YELEK ÖRGÜSÜ

DİKENLİ TELLER YELEK ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa yelek örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa sürede bitirdiğinizden sonra çevreniz da görenlerinde çok sevecekleri bu Dikenli Teller Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla canselin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan göze de çok hoş gelen bu yeni yelek örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvel sitemizde paylaştığımız başka bir yelek örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Çok Kolay Yelek Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Dikenli Teller Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı gönderiyoruz.

Dikenli Teller Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.