En Zarif Şal Modeli Yapımı

25.03.2020
2.453
En Zarif Şal Modeli Yapımı

En Zarif Şal Modeli Yapımı

Günümüzde bir çok bireyin tercih ettiği ve çok şık görünen örgü şal modeller,
Tığ işi şal örneklerine buradan ulaşabilirsiniz.
Eskiden yaşlılarımızın yapmış bulunduğu örgülere şimdilerde gençlerimiz merak salmış durumdalar. Yapmış oldukları örgü modelleri ile de resmen göz yaşartıyorlar. Çok güzel örgüler yapabilen gençlerimiz bir çok giyim greksinimlerini da yapmış bulunduğu örgüler ile karşılayabiliyor. Örgü şal modelleri bunlardan yalnızca bir tanesidir. Tığ işi kullanılarak oluşturulan el örgüsü şal modelleri ile örgü örüp ilgilenmeyen yoktur herhalde. Bütün mevsimlerde de kullanılabilen örgü şallar yapımında değişik örgü teknikleri kullanılmaktadır. Kullanılan örgü teknikleri ile değişik değişik örgü şallar yapılmakta.
Örgü Şal Modelleri Her Yerde Kullanılabilir
Günlük olarak sarfedilen şallar hem gençlerimizin hemde yaşlılarımızın tercihlerindendir. Serin zamanlarda havanının soğuğunu almamak amacıyla kullanılabilir. Veya elbisenize aksesuar olarak da örgü şallar tercih edilebilir. Kullanım kısmı tamamiyle sizin tercihinize göre değişir.
Günlük hayatta giymiş bulunduğunuz bir elbisenin üzerine alacağınız şal sizi daha şık gösterecektir. Koyu renk elbiselerde açık renk şallar, açık renk elbiselerde ise koyu renk şallar kullanarak kombinleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.