Misinalı Şiş İle Örgü Bere Yapımı

22.12.2020
1.568
Misinalı Şiş İle Örgü Bere Yapımı

Misinalı Şiş İle Örgü Bere Yapımı

Misinalı şiş ile örgü bere yapımı videosu sitemizde yayınlanmıştır. Sizlerde bu görkemli bereden gerçekleştirme istiyorsanız videoyu izlemelisiniz.

Örgü örerken misinalı şişleri de kullanabilirsiniz. Misinalı şişler ile bereler, atkılar ve patikler yapılabilir. Bu yazımızda sizlere Sevil Örgü youtube kanalında paylaşılan misinalı şiş ile örgü bere yapılışının videosunu paylaşacağız. Örgü bayan bere gerçekleştirme isteyenler bu görkemli modeli göz artı etmemeli. Genç kızlar amacıyla harika bir bere modeli!

Örgü Baykuşlu Bere Yapımı yazımızdan sonra yeni bir bere yapılışı ile karşınızdayız. Bu defaki modelimiz daha güzel bir model. Misinalı şişler kullanılarak oluşturulan bu bereyi kısa bir vakit ortamında yapabilirsiniz. Boş vaktinizi değerlendirmek istiyorsanız alttaki 23 dakikalık videoyu inceleyerek bu görkemli berenin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve aynısından yapabilirsiniz.
Çarşıdan pazardan bere alabilmek yerine kendi berenizi kendiniz yapın. Hem kendinize, hem çocuklarınıza hemde eşinize dostunuza bereler yaparak onları sevindirebilirsiniz. Örgü işinden anlıyorsanız bu bere çok beğenip sizlerinde gerçekleştirme isteyeceğinden eminim. O durumda hadi berenin nasıl yapıldığına bir göz atalım!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.