El Nakışıyla Kıyafet Süsleme Broş Yapımı

01.09.2022
713
El Nakışıyla Kıyafet Süsleme Broş Yapımı

El Nakışıyla Kıyafet Süsleme Broş Yapımı

Yine harika bir fikirle karşınızdayız. Bu kez cep süsleme modellerinde ve çoğu süslemede kullanacağımız bir tanım hazırladık. Kıyafetlerimizi süslemek amacıyla kullanabiliriz. El yapımı broş modellerini yakalarımızı çantalarımızı süslemek amacıyla kullanabiliriz. Sevimli bir limon yapıyoruz. Punch nakışı, el nakışı ile aynı çalışmalardan yapıp tür tür cep süsleme örnekleri, kıyafet süsleme modelleri hazırlayabiliriz. El nakışıyla kıyafet süsleme broş yapımı çok beğeneceğiniz projeler arasında olacak. Eski kıyafetlerimizi, düz gömleklerimizi, elbiselerimizi kolay yollarla süsleyebiliriz. Örneğin kıyafetleri dantelle süsleme örneği hazırlamıştık.

Çok beğeneceğimiz ufak yöntemle düz kıyafetleri bambaşka duruma çevirdiğimiz bir teknikti. Tişört süsleme örnekleri ile güzel bir galeri hazırlamıştık. İçinde bizlere ilham verecek çok proje var. Beğendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Düz kıyafetlerimizi, güncellemek istediğimiz elbiselerimizi kendin yap projelerle, kendin yap kıyafetler tasarımlarıyla yeni duruma getirebiliriz. Üzerine dantel aplikeler, kumaş aplikeler, boncuk işlemeleri gibi çalışmalar yapabiliriz. Örneğin penye iple tişört süsleme hazırlamıştık. Penye ip ve makrome örgü modellerini kullanarak tişörtümüzü süslemiştik. Basit bir teknik ama tişört bambaşka bir duruma dönmüştü. Şimdi elbiselerimizle, gömleklerimizle, tişörtlerimizde ya da çantamızda kullanacağımız broş yapımı hazırladık. Hadi başlayalım.

Sevdiğimiz meyvelerden, sevdiğimiz çiçeklerden, sevdiğimiz hayvan figürlerinden çok güzel broşlar hazırlayabiliriz. Hazırladığımız bu broşları kıyafetlerimizi süslemek amacıyla çantalarımızı süslemek amacıyla kullanabiliriz. Bugün el nakışıyla kıyafet süsleme broş yapımında limon desenini kullanacağız. Yanında limon çiçeklerini de unutmayacağız

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.