DENİZ KÖPÜĞÜ YELEK YAPIMI

28.12.2020
1.802
DENİZ KÖPÜĞÜ YELEK YAPIMI

DENİZ KÖPÜĞÜ YELEK YAPIMI

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa  bayan yelek örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğü andan itibaren ilk fırsatta öreceği Bu Deniz Köpüğü Yelek Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Tamanne türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Desenli Bayan Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Bayan Yelekleri  çeşitlerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu  Bahar Yelek Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Tamanne Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu  Deniz Köpüğü Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Deniz Köpüğü Yelek Yapılışı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.