BAYAN BOT PATİĞİ YAPIMI

23.01.2021
1.110
BAYAN BOT PATİĞİ YAPIMI

BAYAN BOT PATİĞİ YAPIMI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa patik örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere sunmak amacıyla heyecanlandığım bu Bayan Bot Patiğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla gülümseten marifetler oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve şiş örgüleri bilenlerin de kısa vakitte keyifle örebileceğine emin olduğum bu bot patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik patik modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çeyizlik İki Şiş İle Bayan Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Bayan Bot Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bayan Bot Patiği Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.