Tığ İşi Desenli Kolay Bebek Yeleği

12.01.2021
2.281
Tığ İşi Desenli Kolay Bebek Yeleği

Tığ İşi Desenli Kolay Bebek Yeleği

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, sitemizde tespit edilen bu kullanımı kolay bebek yelekleri türlerine muhakkak bakın derim, başka bir sizlere göstermek amacıyla oluşturduğumuz ve eminim ki bitirdikten sonra yavrunuza da çok yakışacak olan bu Tığ İşi Desenli Kolay Bebek Yeleği Yapımını paylaşıyoruz.

Tam manasıyla Örgü Tube Bebek Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve tığ işi bebek örgüleri severlerin bayılacağı bu Kolay Desenli Bebek Yeleğini umarım sizlerde en kısa vakitte yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat kızlar.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Sezon Bebek Yeleklerinden olan ve çeyizlik örgülerin olmazsa olmazlarından olan bu Yakadan Başlamalı Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Örgü Tube Youtube Kanalına ayrıntılı ve içten şekilde anlattığı bu Tığ İşi Desenli Kolay Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi Desenli Kolay Bebek Yeleği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.