DEĞİŞİK YELEK ÖRGÜSÜ

09.01.2021
977
DEĞİŞİK YELEK ÖRGÜSÜ

DEĞİŞİK YELEK ÖRGÜSÜ

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa yelek örnekleri arayanların mutlak ama kesinlikle incelemesini rica ettiğim ve eminim ki en kısa vakitte ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde hayran kalacakları bu Değişik Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla arısoy örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz ipler ile ya da evde artmış olan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit öncesinde sitemizde yayınladığımız başka bir örgü yelek çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Kolay Yelek Örgüsüna bakmanızı rica ediyorum.

Arısoy örgü evi Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Değişik Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Değişik Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.