DANTEL GİBİ YELEK ÖRGÜSÜ

21.01.2021
1.162
DANTEL GİBİ YELEK ÖRGÜSÜ

DANTEL GİBİ YELEK ÖRGÜSÜ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Dantel Gibi Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu En Kolay Yelek Örgüsüne bakmadan geçmeyin derim.

Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Dantel Gibi Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Dantel Gibi Yelek Örgüsü Videosu

https://youtu.be/Z6kAyP_UkIQ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.