Çiçek Motifli Dantel Yapılışı

12.08.2022
605
Çiçek Motifli Dantel Yapılışı

Çiçek Motifli Dantel Yapılışı

Dantel modellerinden görülmemiş bir numune. Yine çoğu yerde kullanacağımız bir motif. Çiçek motifli dantel yapılışı. Çiçekleri tek motif olarak ya da birbirine ekleyerek detaylı yerlerde kullanabiliriz. Örneğin dantel runner modellerinde kullanabiliriz. Yada yazlık örgü bluz modellerinde, dantel havlu modellerinde kullanabiliriz. Yada dantel pike modellerinde kullanabiliriz. 2 güzel video ile aynı motiften değişik mafsala şekilleriyle hazırladık. Yuvarlak motiflerle eklenmiş bir numune ve şerit dantel modelleri olarak hazırlanmış bir numune. İkisini aynı anda kullanabilirsiniz. Veya örmek dilediğiniz yere göre numunelerinizi örebilirsiniz.

Dantel numunelerini etol şal modellerinde de kullanabilirsiniz. Yazlık bluz modellerinde de. Bu şekilde numuneleri çoğaltabiliriz. Sizlerin de aklına gelen fikirler varsa bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Şerit dantel yapılışı pike ve havlu kenarlarına çok yakışır diye düşünüyorum. Sizce nasıl olur. Dantel runner örneği örmek istersek iç kısımda yuvarlak motifleri kenarda süsleme olarak ise şerit dantel bölümünü örebiliriz. Böylece modeli tamamlamış oluruz. Örgü modellerinde çoğu yerde kullanacağımız güzel bir numune. Şimdi çiçek motifli dantel yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Çiçek motifleriyle hazırlanmış 3 -4 turda tamamladığımız harika bir motif. Motifi 2 güzel video ile hem yuvarlak şeklini hem de şerit olarak eklenmiş durumunu hazırladık. Ayrı ayrı örgülerinizde kullanabilirsiniz. Veya ikisini bir arada kullanarak modellerinizi tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizlere ilk olarak yuvarlak motifimizin bittiğinde nasıl durduğunu göstermek istiyorum.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.