TIĞ ÖRGÜSÜ YAPIMI

05.01.2021
1.091
TIĞ ÖRGÜSÜ YAPIMI

TIĞ ÖRGÜSÜ YAPIMI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa bebek örgü modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren en kısa vakitte örmek amacıyla fırsat kolladığım bu Tığ Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla tamanne örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz de sevdiklerine hediyelik niyeti olarak ördüğünüzde de çok hoşlarına gidecek olan bu tığ işi örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni örgü modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş Kolay Örgü Örneği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Tamanne Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Tığ Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ Örgüsü Videosu

https://youtu.be/muxy9p3CSt0

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.