Çok Tatlı Bebek Elbise Modeli

04.11.2022
657
Çok Tatlı Bebek Elbise Modeli

Çok Tatlı Bebek Elbise Modeli

Dünyaya gelen her yeni bebeğin heyecanı farklıdır. Çok kez bebek sahibi de olmuş olsak her yeni doğan bebekte heyecanımız daha da büyür. İster anne baba olalım, ister hala, teyze, anneanne. Yeni doğmuş her bebeği kucağımıza aldığımızda sanki ilk defa bir bebeğe dokunuyormuş gibi heyecanlanırız hepimiz.

Türkler olarak yeni olan her şeye bir şeyler armağan etmek adettendir. Yeni evlenene, askerden gelene, ve yeni doğan bebeğe. Bugün yeni doğmuş kız bebeklere örüp armağan edebileceğiniz çok şirin bir elbise modeli ile karşınızdayız. Tığ işi olan elbisemizi görünce eminiz ki çok beğeneceksiniz. İster kendi kızınıza ister torununuza ister yeğeninize örüp giydirebilirsiniz.

canimanne.com olarak sizler içi hazırladığımız elbisenin anlatım videosunu yotube kanalımızda paylaştık. Kolay ulaşım sağlayabilmeniz amacıyla yazımızın sonuna ekleyeceğiz. Videoyu beğenip kanalımıza abone olursanız çok seviniriz. Kanalımızda ve sitemizde görmek dilediğiniz içerikleri de yorumlardan bizlere iletebilirsiniz.

Elbiseye dair tüm detayları videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere. Hoşçakalın…

Çok Tatlı Bebek Elbise Modeli Anlatım Videosu ;

https://youtu.be/kDI7mlcNuZU

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.