ANLATIMLI LİF ÖRGÜSÜ YAPIMI

16.01.2021
1.203
ANLATIMLI LİF ÖRGÜSÜ YAPIMI

ANLATIMLI LİF ÖRGÜSÜ YAPIMI

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa lif örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki kısa sürede bitirdiğinizden sonra o canlı renkleri ile banyonuza da hava katacak olan bu Anlatımlı Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla örgü hayatım türlerine aslında çok ama çok yakışır olan son dönemlerde çeyizlik liflerin de olmazsa olmazlarından olan ve benim de çok beğendiğim bu güzel lif örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni örgü liflerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Lif Ve Battaniye Örgü Örneğina bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Hayatım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Anlatımlı Lif Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Anlatımlı Lif Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.