GÜZEL ŞAL YAPIMI

12.02.2021
838
GÜZEL ŞAL YAPIMI

GÜZEL ŞAL YAPIMI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa yeni tığ işi şal örnekleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım Güzel Şal Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Gülcan Volkan Duran türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu Güzel Şal Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Şal Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Kolay Tığ İşi Şal Yapımına bakmadan geride bıraktığımız çok pişman olur.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına içten dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Güzel Şal Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Güzel Şal Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.