Çok Kolay Tunus İşi Örgü Modeli

07.10.2022
511
Çok Kolay Tunus İşi Örgü Modeli

Çok Kolay Tunus İşi Örgü Modeli

Tunus işi modeller şiş ile örmeyi sevenler amacıyla çok tercih edilen bir tekniktir. Bu teknik ile bugüne kadar fazlası model tasarlanmış, geliştirilen modelleri kullanarak birbirinden güzel mamüller meydana çıkarılmıştır. Genelde şiş kullanarak örmek fazlası şahsa zor ya da sıkıcı geldiği amacıyla tığ işi kadar çok tercih edilmez.

Genelde tığ işi kullanan şahıslar doğrulusunda şiş ile örülen modellerin zor bulunduğu gibi bir kanaat mevcut. Ancak tığ işi modellerde de hem zor hem de basit modeller vardır.

Bugün bütün algıları yıkacak ve fazlasınuzun hoşuna gidecek tunus işi bir model ile karşınızdayız. Daha evvelce şiş ile örgü örmediyseniz bile hiç zorlanmayacaksınız.

Papatyanın El İşi Dünyası Youtube Kanalı anlatımı ile beğeninize sunacağımız bu modeli yelek, battaniye hırka gibi fazlası örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Güzel model ve anlatımından ötürü Papatyanın Örgü Dünyası Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

Sitemize göz atarak bebek ve erişkin örgüleri, çeyizlik örgüleri, çanta modelleri, basit bulgular ve yemek tarifleri gibi fazlası içeriğe ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere…

https://youtu.be/Wt2v5QJQYKA

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.