ÇOK KOLAY PÜSKÜLLÜ LİF

23.02.2021
2.034
ÇOK KOLAY PÜSKÜLLÜ LİF

ÇOK KOLAY PÜSKÜLLÜ LİF

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve eminim ki en kısa sürede ördüğünüzden sonra banyonuza da hava katacak olan bu Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla örgü aşkım liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından olan bu güzel lif örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni lif örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Nergis Çiçeği Uzun Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Çok Kolay Püsküllü Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Kolay Püsküllü Lif Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.