Çok İstek Alan Tığ İşi Yelek

13.01.2021
1.725
Çok İstek Alan Tığ İşi Yelek

Çok İstek Alan Tığ İşi Yelek

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlar, bilhassa tığ işi bayan yelek modelleri severlerin kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve inşallah sizlerin de ilk andan itibaren keyifle kullanacağı bu Çok İstek Alan Tığ İşi Yelek Örneği Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Şerifenin Örgü Dünyası Yeleklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki çevreniz da görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Tığ İşi Yelek Modelini umarım sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz meleklerim, ellerinize emeklerinize sağlıklar olsun.

Hatırlayacağınız üzere kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Bayan Yelek Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çeyizlik örgüler niyetine örüp keyifle kullanabileceğiniz bu Çeyizlik Tığ İşi Yelek Örneği Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına içten şekilde ve tatlı dille anlattığı bu Çok İstek Alan Tığ İşi Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok İstek Alan Tığ İşi Yelek Örneği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.